• Presa

  Własne
  biuro projektowe

  Nasi konstruktorzy urzeczywistniają wizje klientów, zamieniając je w projekty i wdrożenia. To właśnie w tym zespole powstają wstępne szkice i rysunki, warunki techniczne, wizualizacje 2D i 3D, wzory do testów marketingowych i produkcyjnych na liniach klienta, a wreszcie projekty form szklarskich.

 • Presa

  Podkreślenie
  indywidualnych cech produktu

  Chciałbyś, aby twój produkt wyróżniał się na półce? Pomożemy ci poprzez opakowanie wyeksponować cechy, które decydują o sile marki, odzwierciedlają jej unikalność, niosą trwałe przesłanie. Wspólnie przekażemy to, co najważniejsze i zbudujemy silny komunikat marketingowy, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie.

 • Presa

  Oryginalny design

  Opakowanie to jedno z narzędzi budowania tożsamości marki, dlatego warto zdecydować się na indywidualny projekt, który wyróżni nas wśród konkurencji. Możliwości jest wiele – może to być np. nietypowy kształt, nowatorskie zamknięcie lub trwały branding wytłoczony na opakowaniu.


Nasze wdrożenia

Szkło nie ma przed nami żadnych tajemnic.
Chcielibyśmy podzielić się z tobą swoją pasją.

Zobacz więcej
 • Presa

  Aspekty funkcjonalne

  Nie zapominamy o tym, że opakowanie musi przede wszystkim spełniać swoją funkcję – chronić zawartość i atrakcyjnie prezentować ją potencjalnemu nabywcy.

 • Presa

  Wzorcowanie

  Mamy możliwość wyprodukowania wzoru opakowania na potrzeby testów i zweryfikowania założeń projektowych – w produkcji w hucie, w transporcie, na linii rozlewniczej klienta. W ten sposób sprawdzamy, czy projekt nie wymaga jeszcze zmian i ulepszeń, aby uzyskać w pełni zadowalający efekt.

Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015, FSSC 22000
quality
Zwiń