POTRZEBUJESZ
NOWY, INDYWIDUALNY WZÓR OPAKOWANIA?
SPRAWDŹ, JAK TO ROBIMY!

NOWA OFERTA! SYSTEM GRAWERÓW WYMIENNYCH

DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW!

 • Klar Glass

  Niskie koszty produkcji
  nawet małych partii

  Możesz zlecić nam wdrożenie nawet niewielkiej partii opakowań – już od 1000 sztuk. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe. Zapytaj nas o szczegóły!

 • Klar Glass

  Doradztwo i wsparcie
  w procesie decyzyjnym

  Od pomysłu aż po wstawienie opakowania na linię produkcyjną klienta dbamy o to, aby był to produkt najwyższej jakości, w pełni zgodny ze wstępnym projektem i wymaganiami technicznymi, optymalny w stosunku do potrzeb i założonych celów.

 • Klar Glass

  Prototypowe
  opakowania

  Przed wdrożeniem nasi doświadczeni specjaliści wykonują prototypy. Pozwala to dopracować wszystkie szczegóły przedsięwzięcia, aby klient mógł mieć pewność, że trafia do niego dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje.

Szybsza produkcja = mniejsze koszty

Oszczędzasz. Za personalizowane opakowania płacisz mniej niż do tej pory – dzięki wymiennej części formy, odpowiadającej za grawer. Takie rozwiązanie umożliwia wykorzystywanie tylko jednej formy w trakcie produkcji,
co przyspiesza cały proces i zmniejsza koszty o co najmniej 50%.

1 forma
50% mniej kosztów
 • Klar Glass

  Ograniczenie
  ryzyka rynkowego

  Możliwość wyprodukowania niewielkiej partii opakowań oznacza, że klient może bezpiecznie przetestować swój produkt, zanim zdecyduje się wejść z impetem na rynek. Dzięki temu istotnie ogranicza ryzyko finansowe, jakie wiąże się z wprowadzaniem nowego produktu.

 • Klar Glass

  Zaawansowane,
  oryginalne wzory

  Nawet w przypadku krótkich partii oferujemy możliwość zaprojektowania zindywidualizowanych, oryginalnych wzorów opakowań.
  Uwzględniamy potrzeby i preferencje naszych klientów co do kształtu, rozmiaru i formy opakowania.

 • Klar Glass

  Indywidualne typy główek

  Dzięki krótkim partiom możemy produkować opakowania zróżnicowane pod względem zamknięć – z różnymi typami główek.

 • Klar Glass

  Produkcja
  kombinowana

  Nowoczesne linie produkcyjne w naszym zakładzie umożliwiają równoczesną produkcję różnych wzorów opakowań w ramach jednego zlecenia. Przydaje się to szczególnie w przypadku partii testowych lub edycji limitowanych danego produktu.

Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015
quality
Zwiń