• Presa

  Niskie koszty produkcji
  nawet małych partii

  Możesz zlecić nam wdrożenie nawet niewielkiej partii opakowań. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe. Zapytaj nas o szczegóły!

 • Presa

  Doradztwo i wsparcie
  w procesie decyzyjnym

  Od pomysłu aż po wstawienie opakowania na linię produkcyjną klienta dbamy o to, aby był to produkt najwyższej jakości, w pełni zgodny ze wstępnym projektem i wymaganiami technicznymi, optymalny w stosunku do potrzeb i założonych celów.

 • Presa

  Prototypowe
  opakowania

  Przed wdrożeniem nasi doświadczeni specjaliści wykonują prototypy. Pozwala to dopracować wszystkie szczegóły przedsięwzięcia, aby klient mógł mieć pewność, że trafia do niego dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje.

Szybsza produkcja = mniejsze koszty

Oszczędzasz. Za personalizowane opakowania płacisz mniej niż do tej pory – dzięki wymiennej części formy, odpowiadającej za grawer. Takie rozwiązanie umożliwia wykorzystywanie tylko jednej formy w trakcie produkcji,
co przyspiesza cały proces i zmniejsza koszty o co najmniej 50%.

1 forma
50% mniej kosztów
 • Presa

  Ograniczenie
  ryzyka rynkowego

  Możliwość wyprodukowania niewielkiej partii opakowań oznacza, że klient może bezpiecznie przetestować swój produkt, zanim zdecyduje się wejść z impetem na rynek. Dzięki temu istotnie ogranicza ryzyko finansowe, jakie wiąże się z wprowadzaniem nowego produktu.

 • Presa

  Zaawansowane,
  oryginalne wzory

  Nawet w przypadku krótkich partii oferujemy możliwość zaprojektowania zindywidualizowanych, oryginalnych wzorów opakowań.
  Uwzględniamy potrzeby i preferencje naszych klientów co do kształtu, rozmiaru i formy opakowania.

 • Presa

  Indywidualne typy główek

  Dzięki krótkim partiom możemy produkować opakowania zróżnicowane pod względem zamknięć – z różnymi typami główek.

 • Presa

  Produkcja
  kombinowana

  Nowoczesne linie produkcyjne w naszym zakładzie umożliwiają równoczesną produkcję różnych wzorów opakowań w ramach jednego zlecenia. Przydaje się to szczególnie w przypadku partii testowych lub edycji limitowanych danego produktu.

Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015, FSSC 22000
quality
Zwiń