KARIERA W PRESA

Przełącz ofertę
Oferta pracy

Elektryk utrzymania ruchu

Pobiedziska
  • OPIS STANOWISKA:

    zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie instalacji elektrycznych, układów automatyki, pneumatyki oraz mechaniki, zapobieganie powstawaniu awarii maszyn i urządzeń.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
    • analiza i usuwanie przyczyn awarii,
    • uczestnictwo w działaniach prewencyjnych,
    • udział w usprawnieniach i modernizacjach maszyn,
    • wykonywanie przeglądów i remontów,
    • współpraca z podwykonawcami ds serwisu.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie o profilu: elektryk, elektromechanik, automatyk, mechatronik,
    • znajomość podstaw automatyki przemysłowej i układów sterowania oraz mechaniki, pneumatyki,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • podstawowa wiedza z metrologii,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • samodzielność w działaniu,
    • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym,
    • otwartość , precyzja i dokładność,
    • dobra organizacja pracy,
    • uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane do 15 kV.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

    Obowiązek informacyjny

    „Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
    (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
    fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
    swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
    (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informujemy, iż:

    1. Administratorem danych osobowych jest Spółka Klar Glass w z siedzibą w Pobiedziskach przy ul. Fabrycznej 4.
    2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Tokarz/Frezer w Spółce Klar Glass w Pobiedziskach.
    3. Podane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie obowiązującego prawa.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji.
    5. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    6. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
    7. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
    8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

    ZŁÓŻ APLIKACJĘ

    Osoby zainteresowane
    prosimy o przesyłanie CV
    wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kariera@presaglass.pl

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich

Efektem wdrożenia skutecznych metod zarządzania jakością, potwierdzonych godłem QI Quality, jest zdobywane przez nas uznanie profesjonalnego jury MTP. Nasze produkty zostały wyróżnione prestiżowymi, cenionymi w branży nagrodami – Złotymi Medalami MTP (Targi TAROPAK 2014, 2016, 2018). To potwierdzenie wysokiej jakości naszych opakowań i doskonała rekomendacja dla klientów Presa.

Presa
Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015, FSSC 22000
quality
Zwiń