CAREER IN PRESA

Choose an offer
Job offers

Elektryk utrzymania ruchu

Pobiedziska
  • OPIS STANOWISKA:

    zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie instalacji elektrycznych, układów automatyki, pneumatyki oraz mechaniki, zapobieganie powstawaniu awarii maszyn i urządzeń.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
    • analiza i usuwanie przyczyn awarii,
    • uczestnictwo w działaniach prewencyjnych,
    • udział w usprawnieniach i modernizacjach maszyn,
    • wykonywanie przeglądów i remontów,
    • współpraca z podwykonawcami ds serwisu.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie o profilu: elektryk, elektromechanik, automatyk, mechatronik,
    • znajomość podstaw automatyki przemysłowej i układów sterowania oraz mechaniki, pneumatyki,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • podstawowa wiedza z metrologii,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • samodzielność w działaniu,
    • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym,
    • otwartość , precyzja i dokładność,
    • dobra organizacja pracy,
    • uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane do 15 kV.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

    Obowiązek informacyjny

    „Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
    (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
    fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
    swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
    (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informujemy, iż:

    1. Administratorem danych osobowych jest Spółka Klar Glass w z siedzibą w Pobiedziskach przy ul. Fabrycznej 4.
    2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Tokarz/Frezer w Spółce Klar Glass w Pobiedziskach.
    3. Podane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie obowiązującego prawa.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji.
    5. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    6. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
    7. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
    8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

    PLACE APPLICATION

    If interested
    please send Your CV
    Including a photo to the email address: kariera@presaglass.pl

AWARDS

Our products were appreciated by the jury of the International Poznan Fairs, who awarded them the prestigious gold medal in 2014 and 2016. It is the recognition of the high quality of our products and an outstanding recommendation for our customers.

Presa
Information about the EU projects
Certifications: HACCP, ISO 9001:2015, FSSC 22000
quality
Hide